• VZÁJEMNÁ SPOLUPRÁCE

Cílem je prohloubit spolupráci pedagogických pracovníků základních škol.

Podmínkou je vytvoření minitýmu ve spolupráci tří pedagogických pracovníků. Pedagogové se v průběhu 10 po sobě jdoucích měsíců, ve kterých probíhá výuka, budou scházet s cílem plánovat, realizovat (pozorovat) a reflektovat aktivity v jedné z výše uvedených tematických variant.

Realizace aktivity může být naplánována i na kratší dobu, například na jedno pololetí, či dokonce čtvrtletí – podle předpokládané intenzity setkávání.

Vzdělávací cyklus v délce 10 hodin pro každého pedagoga obsahuje:

• šest hodin společného plánování a reflexí (1 hodina = 60 minut);
        • dvě hodiny hospitací u kolegů (1 hodina = 45 minut);
        • dvě hodiny reflexe hospitovaných hodin (1 hodina = 60 minut).

Vzdělávací cyklus bude v rámci aktivity realizován dvakrát. Každý pedagog tedy absolvuje celkem 20 hodin spolupráce.

UČITEL ZPRACUJE:

KE STAŽENÍ: