• Školní družina při Základní škole, Most, J. Arbesa 2454, p.o.

• Fotogalerii školní družiny naleznete na Rajčeti.

Provozní doba

Ranní ŠD Odpolední ŠD
        Po-Pá

(probíhá v ŠD u jídelny)

Do ranní ŠD mohou do 8:00 přicházet děti, které mají vyučování od 8:45.

Po obědě se děti pouští pouze do 13.30 hod. a od 15.00 do 16.30 průběžně

Telefon +420 730 817 210
        (telefonní kontakt na svou paní vychovatelku najdete v družinovém notýsku)
        E-mail druzina7zsmost@seznam.cz

Platby ŠD

Platit lze pouze bankovním převodem - nelze platit v hotovosti.

Číslo účtu 1041438329
        Kód banky 0800
        Konstantní symbol 0308
        Variabilní symbol 66
        Zpráva pro příjemce jméno a příjmení dítěte

Pokud se příjmení plátce neshoduje s příjmením dítěte, upozorněte na tuto skutečnost paní vychovatelku.

Platba za pololetí

• září - leden: 750,- Kč (platební příkaz zadat nejdéle k 20. 8.)
        • únor - červen: 750,- Kč (platební příkaz zadat do 20. 1.)

Platba za celý školní rok

Také lze do konce srpna uskutečnít platbu na celý školní rok, tj. 1500,-.

Výjimky

Vyjímečně lze platbu převodem uskutečňovat každý měsíc:
        částka 150,- Kč za každý započatý měsíc (bez úlevy)

Trvalý příkaz zadejte k 20. dni předchozího měsíce.

Provoz ŠD

Ranní ŠD (6:00 - 8:00) Probíhá v budově školy. Všechny děti chodí hlavním vchodem a po nahlášení u vchodu jdou do třídy.
        Děti, které mají od 8.45 mohou ráno přicházet do 8:00 a do 8.45 budou v Oranžové družině.
        Ostatní děti, které mají od 8.45 budou do školy vpuštěny až v 8.45.
        Odpolední ŠD Děti vyzvedávejte ve svých družinách do 13.30 a od 15.00

Vrácení poplatku za ŠD po dobu podzimní karantény

• Bude vrácen nebo převeden všem, kteří jej uhradili

Přihlášky do Školní družiny

mají být odevzdány do pondělí 31.5.2021.

Máte-li zájem o ŠD po tomto termínu, nejdříve zjistěte, zda máme volná místa - napište                                                                                                                nebo zavolejte na výše uvedené kontakty (e-mail, telefon).

Elektronický zápisní lístek můžete vyplnit naskenováním nebo kliknutím na QR kód:
        Klasický zápisní lístek ve formátu Word můžeze stáhnout zde. Tento zápisní lístek vyplňte digitálně nebo vytištěný (bez podpisu) a zašlete na výše uvedenou e-mailovou adresu. My jej vytiskneme, zaevidujeme a jakmile to bude možné, dáme Vám k podepsání. Pokud potřebujete tištěný formulář, zavolejte na výše uvedené telefonní číslo a domluvíme se na způsobu předání.

Zájemci o Školní klub či jen ranní ŠD

(týká se žáků od 4. třídy)

• Elektronický zápisní lístek: Vyplňte výš uvedený Zápisní lístek, zvolte při vyplňování odpovídající možnost.
        • Zápisní lístek ve formát Word: Připište do horní části stránky ŠD pro Školní klub nebo RŠD pro pouze ranní ŠD.                                             Zájemci o ranní ŠD nevyplňují stránku s odchody.

Potřeby do ŠD

• Převlečení na ven (tepláky, tříčtvrťáky v látkovém sáčku - vše podepsané),
        • papírové kapesníky,
        • šťáva v plastové lahvi,
        • bonbóny

Žádáme rodiče, aby věci dětem řádně podepisovali příjmením (aktovky, penály, přezůvky, boty, čepice, mikiny,…).                                                         Stále nacházíme věci, které ničí nejsou (nejsou podepsané a děti si je nepoznají, bohužel ani rodiče).

Jungle Arena

Jungle Arenu budeme navštivovat pravidelně (pravděpodobně 1× měsíčně).                                                                                                                      Konkrétní termíny budou v měsíčním plánu v družinovém notýsku.                                                                                                                                     Vstupné je 70,- Kč za 2 hodiny (vybíráme dopředu).

S sebou: v batůžku přezůvky (mohou být i školní), 3/4 kalhoty, tričko s krátkým rukávem, děvčata vlasy v culíku, pití, svačinu.                                               Pokud jsou v letních měsícíchděti děti naboso, dejte i ponožky - děti tam nesmějí chodit bosé.

V Jungle Areně můžete děti vyzvedávat před 16. hodinou (v 16:00 všichni odcházíme).                                                                                                               Návrat do ŠD je v 16:20.