• Školní jídelna

• Informace pro rodiče - telefon do ŠJ: 417 639 399 (mob. 734 574 791).
        Přihlášky na oběd na první týden jsou závazné a nelze je odhlásit!!! Děti přijdou na oběd v čase 11.15-13.00 nebo si ho můžou rodiče vyzvednout.

ŠKOLA PLNÁ ZDRAVÍ

Školní jídelna se zapojila do projektu Škola plná zdraví, kde chce zvýšit kvalitu konzumace zeleniny u dětí a tím obohatit jídelníček, který odpovídá výživě dětí po stránce nutriční i energické.

Pro lepší představu o složení jídelníčku uveřejňujeme i poslední provedené hodnocení spotřebního koše za měsíc březen 2017.

Dle vydané Pomůcky pro příspěvkové organizace statutárního města Mostu je nutné zavést a udržovat systém bezhotovostní úhrady plateb za stravné!!! (hotovostní úhrady u vedoucí jídelny jsou možné jen ve výjimečných odůvodněných případech - nutno domluvit s vedoucí jídelny!!!).
        Při výkonech státního zdravotního dozoru je sledován i spotřební koš a skladba jídelníčku. Při sestavování jídelníčku je třeba plně respektovat požadavky vyhl. č. 107/2005 Sb. v platném znění (spotřební koš) a současně musí být dodržována doporučená skladba stravy ze zdravotního hlediska dle požadavků ust. § 24 odst. 1 písm. c) zák. č. 258/2000 Sb v platném znění.
        Není možné tolerovat rozhodnutí tzv dětských parlamentů či pedagogického personálu o úplném vyřazení některých pokrmů z jídelníčku.
        Nutriční doporučení pro obědy si můžete prohlédnout zde.
        Seznam alergenů - čísla jsou uváděna v závorkách v jídelníčcích.

CIZÍ STRÁVNÍKY Z DŮVODŮ NAPLNĚNOSTI NEPŘIJÍMÁME!

Ceny obědů pro školní rok 2019/20:

Kategorie Cena oběda Měsíční záloha
        Žáci do 6 let 24,- Kč 550,- Kč
        Žáci do 10 let 25,- Kč 550,- Kč
        Žáci 11 - 14 let 27,- Kč 600,- Kč
        Žáci nad 15 let  29,- Kč 650,- Kč
        Cizí strávníci  60,- Kč 1350,- Kč

*Během prázdnin je nutné pozměnit trvalý příkaz v bance tak, aby platba na září (uskutečněná koncem srpna) byla již provedena v nové výši!!!
        *Žáci jsou do věkových skupin zařazeni na dobu školního roku, ve kterém dosahují daného věku. Podle školského zákona začíná školní rok 1. září a končí 31. srpna následujícího kalendářního roku.

Informace k platbám:

• stravné se platí na účet školy: 1041438329/0800, VS 9, KS 0138, SS příjmení dítěte nebo datum narození nejpozději vždy k 20. dni v měsíci (stravné se předplácí, tzn. v srpnu na září)
        • platba hotovostí jen ve výjimečných případech po předchozí dohodě s vedoucí jídelny nebo s ředitelkou školy
        • přeplatky se provádí jednou ročně a to vždy během letních prázdnin na Váš účet

Jídelníček:

• jídelníček si můžete přečíst na webových stránkách iStravné po vybrání odkazu "Jídelníčky" v levé části obrazovky a zadání čísla naší jídelny (4000)

Provozní řád školní jídelny - ke stažení zde.

Kontaktní informace:

• vedoucí školní jídelny: Ivana Lilková
        • email: jidelna@7zsmost.cz
        • telefon: 417 639 399

Obědy pro Vás připravují:

• vedoucí kuchař: Tomáš Vančura
        • kuchařky: Eva Švecová, Klára Stanislavišínová, Irena Kališová