• Škola v přírodě - Poslův Mlýn

Termín: 11. 6. - 21. 6. 2024

Cena: 5000 Kč

V ceně je zahrnuta doprava, doprava kol, zajištění pedagogických pracovníků, vychovatelů, zdravotní služba, noční služba, ubytování v zařízených pokojích s vyhovujícím sociálním zařízením, pitný režim, jídlo 5x denně, odměny na soutěže.

Možnosti platby:

Platby prosím proveďte převodem na účet školy:

• Číslo účtu: 5796666002/5500
        • Variabilní symbol: 55, Zpráva pro příjemce =ŠVP + jméno žáka + třída žáka (současná)!!!
        • nevyužívejte prosím možnost složení hotovosti na přepážkách pošty nebo bank (většinou nejsme schopni poznat plátce ani další podrobnosti)

Odjezd:

Ubytování:

Škola v přírodě - Poslův Mlýn - 1. třídy

Termín: 14. 6. - 21. 6. 2024

Cena: 3900 Kč

V ceně je zahrnuta doprava, zajištění pedagogických pracovníků, vychovatelů, zdravotní služba, noční služba, ubytování v zařízených pokojích s vyhovujícím sociálním zařízením, pitný režim, jídlo 5x denně, odměny na soutěže.

Možnosti platby:

Platby prosím proveďte převodem na účet školy:

• Číslo účtu: 5796666002/5500

Odjezd: