• Přihláška ke studiu na naší škole

  Vážení rodiče, žádeme Vás, abyste vyplnili elektronicky žádost zákonných zástupců o přijetí k základnímu vzdělávání od školního roku 2020 /2021 (přihláška), do základní školy Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace.

  Jelikož se v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 uskuteční zápisy bez osobní přítomnosti dětí, jsou k dispozici následující možnosti předání potřebných dokumentů:

       - do datové schránky školy (ID schránky: xrrx79z),

       - e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!),

       - poštou,

       - do schránky u hlavního vchodu školy,

       - osobní podání: v případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte je nezbytné organizovat příjem žádostí tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy.

   

  Pokud by bylo podání učiněno pomocí jiných technických prostředků (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, telefaxem apod.), je nutné jej do 30. 4. ze strany zákonného zástupce potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.

  Vytištěnou a podepsanou přihlášku přineste k zápisu (pokud jste nám ji nezaslali do datové stránky či emailem s elektronickým podpisem). Pokud jste přihlášku vyplnili a odeslali správně, přijde Vám potvrzovací e-mail.

  Vyplnění přihlášky

  Pokud si přejete vyplnit přihlášku, klikněte prosím:


  Prohlédnout stav / změnit přihlášku

  Pokud si přejete zkontrolovat, tisknout, případně změnit dříve vyplněnou přihlášku, zadejte její kód a zvolte žádanou funkci.
  Kód formuláře: