• Návštěvu a využití školního hřiště je nutné si předem telefonicky zarezervovat na uvedených číslech:

• 417 639 397 v době od 8.00 do 14.30 ve stejné době je možné provést platbu,
        • 734 574 792 v době od 1500 do 19.00 v této době není možné provést platbu. Podmínkou využití hřiště pro dospělé je předem složená platba v pokladně školy.

Cena pronájmu pro školní rok 2022/23:

• hřiště - 160 Kč/h
        • tenisový kurt - 100 Kč/h

Povinnosti návštěvníků a práva provozovatele:

1. Vstup na sportoviště je dovolen jen v provozní době pouze se souhlasem správce sportoviště, příp. po zaplacení vstupného, pokud se jedná o dospělé osoby. Návštěvníci mladší 15 let mohou na sportoviště vstoupit jen v doprovodu dospělé osoby.
        2. V případě veřejné sportovní akce jsou návštěvníci povinni řídit se pokyny pořadatelské nebo bezpečnostní služby, příp. policie.
        3. Návštěvníci nesmějí:
        • být pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek
        • kouřit a manipulovat s otevřeným ohněm
        • ohrožovat bezpečnost osob a majetku,
        • obtěžovat ostatní návštěvníky,
        • vodit na sportoviště zvířata,
        • vstupovat na venkovní sportoviště při nepříznivých klimatických podmínkách (např. déšť, sněžení, námrazové jevy)
        • užívat herní a sportovní zařízení a nářadí přes zjištěná poškození,
        • porušovat ustanovení tohoto řádu.
        1. Návštěvníci jsou povinni:
        • vstupovat na sportovní plochu pouze ve sportovní obuvi,
        • respektovat pokyny správce sportoviště, chovat se slušně a ukázněně tak, aby neohrožoval ostatní a ani sám sebe,
        • hřiště užívat pouze k účelu, ke kterému je určeno,
        • neničit povrch sportoviště nevhodnou činností,
        • dodržovat čistotu, pořádek,
        • všechny vchody, východy, únikové trasy je povinnost udržovat volné,
        • při odchodu uvést užívané sportoviště do původního stavu, vrátit vypůjčené věci
        • nahlásit případné závady nebo poškození sportoviště provozovateli.
        1. Při porušení zákazů a povinností mohou být návštěvníci z prostoru sportoviště vykázáni bez nároku na vrácení případně zaplacených částek.

Návštěvní řád ke stažení zde..