• Připomínka pro školu v přírodě

• Upozornění pro rodiče žáků odjíždějících do ŠVP - nezapomeňte prosím před odjezdem (nejpozději do 9. června!!!) odevzdat:

1. průkaz zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii

2. prohlášení rodičů o bezinfekčnosti (ke stažení zde)

3. zdravotní a očkovací průkaz

4. potvrzení o zdravotní způsobilosti (ke stažení zde).

Bez těchto dokumentů nemůže dítě do ŠVP vyjet!!!

Na webových stránkách ŠVP (horní menu - https://7zsmost.edupage.org/a/skola-v-prirode) byly doplněny odjezdy autobusů a ubytování dětí. Ve vyhrazené části u zimního stadionu prosím neparkujte, v případě potřeby využijte okolní parkoviště.

Poučte prosím (především starší děti) o pravidlech chování, ať předejdeme případným problémům či předčasnému odjezdu ze ŠVP - sepsáno v řádu ŠVP (ke stažení zde).

Poštu posílejte na adresu: Poslův mlýn 976, 472 01 Doksy, nezapomeňte na jméno žáka a třídu!

• Seznam registračních čísel žáků přijatých k základnímu vzdělávání

• Níže je zverejněn seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání do 1. třídy v naší škole. Seznam žáků žádajících odklad (přijetí do přípravné třídy) bude zveřejněn koncem května.

Nezapomeňte, prosím, na úvodní třídní schůzky pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče ve středu 31. května od 16.00.

Rozhodnutí o přijetí i nepřijetí si můžete vyzvednout od 2. května do 31. 5.  2023 na sekretariátu školy.

• Čtenářské dílny

• Ve středu 15. března od 16.00 pokračuje dalším dílem náš program pro předškoláky - tentokrát ČTENÁŘSKÉ DÍLNY. Čeká nás divadélko,  hrátky s pohádkou či výroba loutek. Opět se setkáte s budoucími spolužáky a třídními učitelkami :-)

Pozvánku v plném rozlišení si můžete stáhnout zde.

• Dílničky pro předškoláky

• Ve středu 15. února od 16.00 pokračuje dalším dílem náš program pro předškoláky - tentokrát DÍLNIČKY. Budeme tvořit různé věci, podíváme se do nové multifunkční učebny na zajímavé pokusy, projdeme si školu  a opět se setkáme s budoucími spolužáky a třídními učitelkami :-)

Pozvánku v plném rozlišení si můžete stáhnout zde.

• Příměstský tábor Veselá věda

• Tábor je určen pro malé badatele předškolního věku a 1. stupně ZŠ, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Věnujeme se jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky.

Na prázdniny 2023 jsme pro táborníky připravili dobrodružnou cestu plnou nových pokusů, objevů, her i kamarádů. Prozkoumáme například lidské tělo: Jak funguje srdce? Kde máme v těle játra? … Věda se dá zažít také v kuchyni a my budeme zkoumat chutě, barvy a vůně v potravinách. A výsledek? Zkusíme vyrobit knoflíky z mléka! Nebo se vypravíme ven za opylovači a budeme objevovat, jak žijí a co pro nás dělají. A pozor, na závěr nás čeká i "Veselovědní nobelovka"!

Tábor se koná od pondělí 24.7.2023 do pátku 28.7.2023, od 8:00 do 16:00. Je zajištěn teplý oběd a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet.

Cena tábora 2 970,- / týden. Registrace a další informace na www.veselaveda.cz

• 10 denní prázdninový pobyt pro děti - KALÁBRIE – PANTERA ROSA

• ​​​​​​- zbývá posledních pár volných míst pro žáky od 4. tříd (včetně), určeno jen pro doposud nepřihlášené

Termín: 7. 7.- 16. 7. 2023

Cena: 10 800 Kč

Bližší informace a přihlášku obdržíte ve škole u Vladimíra Báči.

Přihláška ke stažení zde..

Ubytování: zajištěno v prázdninovém středisku PANTERA ROSA, leží přímo u pláže a zároveň v centru městečka Scalea. Jedná se o jednoduše vybavené přízemní bungalovy pro 2, 4, a 6 osob, umístěné v příjemném prostředí borového háje. Ideální pro děti a rodiny s dětmi. www.panterarosa.org
            POPIS BUNGALOVŮ:BILO: 2 pokoje – 4os (2xpalanda) + 2os (manželské lůžko), koupelna, WC, MONO –  1 pokoj–4 lůžka, koupelna, WC,,všechny bungalovy mají zastřešenou terasu, kde je umístěný kuch. kout, TRILO – 3 pokoje ( 4+2+2), koupelna, WC, kuchyňský kout

Pedagogický doprovod ze školy - Vladimír Báča a další pedagogové

V ceně je zahrnuto:

Ubytování, dopravu zájezdovým autobusem, který zůstává k dispozici po celou dobu pobytu, plná penze formou české kuchyně, pedagogický doprovod, delegátské služby, plážový servis, použití bazénu, závěrečný úklid, jeden polodenní výlet

V ceně není zahrnuto: cestovní pojištění, pobytová taxa

• ŠvP - Poslův mlýn 2023

• Před letními prázdninami se opět uskuteční škola v přírodě v Poslově mlýně u Doks.

Termín: 13. 6. - 23. 6. 2023

Cena: 4800 Kč

Bližší informace i případnou přihlášku (odevzdejte do 20. ledna)  naleznete zde.

• Rozhýbejme 7. ZŠ - vyhodnocení

• Za účasti mistra republiky ve vrhu koulí Tadeáše Procházky dnes proběhlo vyhodnocení soutěže a vylosování vítězů. Všem moc děkujeme za účast v naší soutěži a výhercům gratulujeme.

Zde jsou výsledky:

1. místo - ZIPLINE Klíny (rodič + dítě) - Isa Vyskočilová, 9.B

2. místo - bowling pro čtyřčlennou rodinu - 2 hodiny - Jáchym Kolář, 3.A

3. místo - bowling pro čtyřčlennou rodinu - 1 hodina - Daniela Finková, 5.C

Výherci si mohou své ceny vyzvednout od úterý 9. března v ředitelně školy.

Rozhovor a losování výherců s Tadeášem Procházkou.