• Fandění - Černí andělé

• Vážení rodiče, milí žáci, zítra tj. v sobotu 21.10. se od 15.00 koná důležitý zápas našich Černých andělů ve Sportovní hale Most. Zápas bude přenášet Česká televize. Jelikož naše škola úzce spolupracuje s házenkářským klubem, máme možnost pro naše žáky získat vstupné zdarma a pro rodiče vstupné 50,- Kč. Pokud budete chtít podpořit Černé anděly a vytvořit super atmosféru, ozvěte se třídním učitelům dnes (v pátek) do 20.00 a nahlaste jim počet lístků, které si vyzvednete před utkáním vedle hlavního vstupu do haly (vstup bude označen 7. ZŠ).

POJĎME SPOLEČNĚ VŠICHNI FANDIT!!!

• Školní hraní - 1. akce pro předškoláky

• Již 18. října od 16.00 začíná celoroční program pro předškoláky s názvem "Jaro, léto, podzim, zima, na sedmé je vždycky prima". Tak neváhejte a přijďte se podívat do naší školy, seznámit se s budoucími učitelkami prvních tříd, užít si legraci a třeba se i něco přiučit :-) Sraz je před hlavním vchodem školy.

Těšíme se na vaši návštěvu!