• Zrušení akce pro předškoláky

• 18. března se měla uskutečnit další akce určená pro předškoláky v rámci celoročního projektu Čtvero ročních období na 7. ZŠ. Z důvodu mimořádných opatření je tato akce zrušena.

• Vzdělávání žáků po dobu mimořádného opatření

• Vážení rodiče,
            i v době uzavření školy považujeme za nutné být s Vámi i se žáky v kontaktu. Všichni učitelé budou proto denně připravovat pro žáky úkoly a práci dle rozvrhu na každý pracovní den. Domácí práci budeme nejen zadávat, ale i vyhodnocovat.  Chtěla bych Vás zároveň požádat z počátku o shovívavost, než vyladíme nejlepší způsob řešení předávávání informací. Úkoly budou zadávány následujícím způsobem:

Na I. stupni

• v 1. - 3. třídě zveřejňujeme úkoly na webu třídy či přes whatsapp
            • ve 4. - 5. třídě zveřejňujeme úkoly pomocí systému Edupage, whatsapp

Na II. stupni

•  všichni vyučující zadávají úkoly žákům v prostředí Edupage, whatsapp, přes emaily či využívají další možnosti

Úkoly budou zadávány od 16. 3. 2020 každý den dle rozvrhu žáka.
            Na obou stupních školy je povinností žáka úkoly vypracovat a odeslat dle pokynů učitele zpět ke kontrole.
            Děkuji všem za spolupráci a přeji nám úspěšné zvládnutí mimořádné situace a hlavně pevné zdraví.

Libuše Hrdinová, ředitelka školy