• Přerušení činnosti školní družiny

• V termínu od 31. 1. do 7. 2. 2020 je činnost školní družiny přerušena.

• Tříkrálová sbírka 2020

• V pátek 10. 1. 2020 proběhne na škole Tříkrálová sbírka, do které jsme se v letošním roce zapojili. Koledovat letos budou žáci třídy 4.B spolu s paní učitelkou Janou Weissovou.

Pořadatelem a organizátorem Tříkrálové sbírky je Charita Česká republika.

První ročník sbírky proběhl v roce 2000 v olomoucké arcidiecézi. Tehdy vyrazili do ulic na základě staré lidové tradice první dobrovolníci v oblecích králů a koledovali pro potřebné. O rok později se již koledovalo na mnoha místech republiky a postupem času se Tříkrálová sbírka stala největší charitativní sbírkou v Česku. V tomto roce oslaví sbírka 20. výročí.

Cílem sbírky je vykoledovat prostředky, které pomohou lidem, kteří se ocitli v situaci, kterou sami nedokáží vyřešit a rozvoj charitních služeb.