• Cyklistický kurz Holany - září 2022

• Na přelomu srpna a září (od 29. 8. do 2. 9. 2022) se uskuteční tradiční cykloturistický kurz v Holanech u Zahrádek. Příihlášky jsou prozatím zpřístupněny pro žáky současných 6. - 8. tříd. Je zapotřebí, aby přihlášku potvrdili rodiče. Po přihlášení do Edupage ji naleznete v sekci Přihlašování - Přidělené akce na vyplnění. Místa jsou omezena, tak neváhejte :-)​​​​​​​​​​​​

Bližší informace

Termín: 29. 8. - 2. 9. 2022

Cena: 2100,-Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve velkých chatách v areálu Jachta - Holany, polopenzi, pitný režim, dopravu kol a instruktory. Oběd si budou děti kupovat samy ze svého při zastávkách během cyklovýletů.

Dopravu tam i zpět zajišťují rodiče sami - v pondělí příjezd dětí do kempu Holany v době od 12 do 14 hodin (lze domluvit individuálně), v pátek odjezd dětí z kempu v době od 13 do 15 hodin.

Nutné: sportovní a teplé oblečení, sportovní obuv, pláštěnka na kolo, plavky, vlastní kolo (je možné zapůjčení) povinná je přilba na kolo (škola může zapůjčit). Platba do 30. června hotově p. uč Marečkovi nebo p. uč. Bartákovi (potvrzení o zaplacení bude zápis v ŽK).

Podrobné informace budou předány přihlášeným na schůzce v druhé polovině června.

Ke stažení:

- prohlášení a bezinfekčnost

- informace k organizaci cyklistického kurzu

• ul. J. Arbesa 2454 Most 434 01 Czech Republic