• Mimořádné testování v pondělí 1. 11. 2021

• Vážení rodiče, vzhledem ke zvýšenému výskytu COVID pozitivních záchytů mezi našimi žáky a po konzultaci s KHS Ústeckého kraje, jsme se rozhodli pro mimořádné antigenní testování (stěr z kraje nosní dutiny) v pondělí 1.11. 2021. Testování se netýká žáků, kteří mají min. 14 dní po druhé očkovací dávce či v posledních 180 dnech prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19.

Prosíme Vás o vyjádření souhlasu formou SMS či zprávy přes Edupage Vašim třídním učitelům. Pokud chcete otestovat vlastními testy, i to je možnost (sdělte třídnímu učiteli). Pomozte nám tak snížit vzrůstající množství karantén jednotlivých tříd. Děkujeme

• Informace od KHS Ústeckého kraje

• V návaznosti na COVID pozitivní výskyty (4.B + další děti v ŠD, 3.C, 9.B a 6.A) - vzhledem k tomu, že děti nebudou mít 5 dní kontakt, nebyl shledán důvod pro karanténu za předpokladu, že děti podstoupí buďto o víkendu či v podnělí ráno ve škole test.

• Rozhodnutí KHS Ústeckého kraje

• Z důvodu prokázaného výskytu onemocnění COVID-19 ve třídě 2.A, 5.A a 9.C byla těmto třídám přikázaná karanténa do 29. 10. 2021. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde: 2.A, 5.A, 9.C.

Na rozhodnutí ohledně dalších výskytů čekáme.

Prosíme, poučte znovu své děti, aby ve škole dodržovaly přikázaná hygienická opatření (desinfekce rukou, nošení roušek na chodbách školy a v dalších společných prostorech).

• Rozhodnutí KHS Ústeckého kraje

• Z důvodu prokázaného výskytu onemocnění COVID-19 byla žákům v třídách 7.B, 8.B, 9.A a několika dalším dětem z dalších tříd přikázaná karanténa do 3. 11. 2021. Oficiální rozhodnutí zde zvěřejníme po obdržení.

Všem dětem, které jsou v karanténě, jsou od pondělí obědy ve ŠJ automaticky odhlášeny.

Pro tyto žáky je od pondělí připraveno distanční vzdělávání přes MS Teams.

• Rozhodnutí KHS Ústeckého kraje

• Z důvodu prokázaného výskytu onemocnění COVID-19 ve třídě 8.C byla této třídě a několika dalším dětem z ročníku přikázaná karanténa do 29. 10. 2021. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde..

Pro tyto žáky je připraveno distanční vzdělávání přes MS Teams.

• Čtvero ročních období na 7. ZŠ

• Zveme všechny předškoláky, šikulky i darebáky, na čtvero ročních období na sedmé, vždy od 16:00 odpoledne. Sraz před budovou školy.

Jelikož je pro Vás připravena soutěž, která bude probíhat během všech setkání, připravte si ve svých mobilních telefonech čtečku QR kódů :-)

Program:

ŠKOLNÍ HRANÍ

- středa 20.10.2021 od 16.00 hod.

- práce s interaktvní tabulí, výuka AJ

- zvířátka, herní koutek...

KOUZELNÉ CINKÁNÍ

- středa 15.12.2021 od 16.00 hod.

- v tělocvičně školy

- hra na školu, koulovaná

- zimní kouzla

DÍLNIČKY

- středa 16.2.2021 od 16.00 hod.

- keramika

- práce se dřevem, papírem

- malování

HŘIŠŤOVKA S OPÉKÁNÍM

- středa 25.5.2022 od 16.00 hod.

- třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků a žáčků přípravné třídy

- hra s razítky, ohýnek

(Doneste si buřtík na opékání a pečivo. Vidlice, tácky a kečup pro vás připravíme.)

• Změna bankovního účtu od 1. 11. 2021

• Z provozních důvodů jsme museli provést změnu účtu školy s účinností od 1. 11. 2021:

• původní účet u ČS (1041438329/0800) je plně funkční do 31. 10. 2021. Do tohoto data nechte tedy veškeré platby plynout na tento účet. Od 1. 11. 2021 je tento účet zrušený. Případné platby se vám tedy budou automaticky vracet.
            • od 1. 11. (ne dříve!!!) přesměrujte veškeré platby na nový účet u Raifeissenbank (5796666002/5500)
              • nezapomeňte znovu zadat pravidelné platby:
                • číslo účtu: 5796666002/5500,
                • jídelna: VS: 9, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a třídu,
                • školní družina: VS: 66, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a třídu.
                • u dalších plateb (škola v přírodě či ozdravný pobyt na Šumavě - Zadov) posílejte platby v říjnu na starý účet u ČS a od listopadu na nový účet u Raifeissenbank.