• Organizace prvních školních dnů

          • 1. září proběhne antigenní testování ve 2. - 9. třídách dle rozpisu níže. Testování v prvních třídách bude 2. září.

            Roušky jsou povinné ve společných prostorách školy pro testované žáky, pro netestované žáky během celého pobytu ve škole. Testovat se nemusí žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně dítě nebo žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě. 

            Bližší a podrobné informace naleznete zde.

            1. září - zkrácená výuka na zhruba 1 vyučovací hodinu

            • 1. třídy - slavnostní zahájení školního roku od 8.00 před hlavním vchodem školy (
            • 2.A - 8.30 - vchod u tělocvičen (testování v malé TV)
            • 2.B - 8.30 - vchod u venkovní učebny u ohniště
            • 2.C - 8.50 - vchod u tělocvičen (testování v malé TV)
            • 3.A - 8.30 - vchod u školního klubu (od Kung-fu)
            • 3.B - 8.30 - nový boční vchod (u venkovního schodiště)
            • 3.C - 8.50 - nový boční vchod (u venkovního schodiště)
            • 4.A - 8.30 - vchod směrem od jídelny
            • 4.B - 8.50 - vchod u školního klubu (od Kung-fu)
            • 4.C - 8.50 - vchod směrem od jídelny
            • 5.A - 8.50 - vchod u venkovní učebny u ohniště
            • 5.B - 9.10 - vchod směrem od jídelny
            • 5.C - 9.10 - nový boční vchod (u venkovního schodiště)
            • 6.A - 9.30 - vchod směrem od jídelny
            • 6.B - 9.10 - vchod u školního klubu (od Kung-fu)
            • 6.C - 9.10 - vchod u venkovní učebny u ohniště
            • 7.A - 9.00 - velká tělocvična
            • 7.B - 9.10 - velká tělocvična
            • 7.C - 9.20 - velká tělocvična
            • 8.A - 9.30 - velká tělocvična
            • 8.B - 9.40 - velká tělocvična
            • 8.C - 9.40 - malá tělocvična
            • 9.A - 9.10 - malá tělocvična
            • 9.B - 9.20 - malá tělocvična
            • 9.C - 9.30 - malá tělocvična

            Obědy

            • 11.00 - přípravka a 1. třídy
            • 11.10 - 2. třídy
            • 11.30 - 3. třídy
            • 11.45 - 4. třídy
            • 12.00 - 5. třídy
            • 12.15 - 6. třídy
            • 12.30 - 7. třídy
            • 12.45 - 8. třídy
            • 13.00 - 9 třídy

            2. září - třídnické hodiny

            • 1. třídy - do 9.40
            • 2. - 9. třídy - do 11.40

            Obědy

            • přípravka - 10.45
            • 1.A - 11.00
            • 1.B - 11.10
            • 1.C - 11.20
            • 2.A - 13.00
            • 2.B - 13.05
            • 2.C - 13.10
            • 3.A - 13.15
            • 3.B - 13.20
            • 3.C - 13.25
            • 4.A - 11.25
            • 4.B - 11.30
            • 4.C - 11.35
            • 5.A - 11.40
            • 5.B - 11.45
            • 5.C - 11.50
            • 6.A - 10.45
            • 6.B - 10.50
            • 6.C - 10.55
            • 7.A - 11.55
            • 7.B - 12.00
            • 7.C - 12.05
            • 8.A - 12.10
            • 8.B - 12.15
            • 8.C - 12.20
            • 9.A - 12.25
            • 9.B - 12.30
            • 9.C -12.35

            3. září

            • 1. třídy - do 9.40
            • 2. - 9. třídy - dle rozvrhu

            Obědy

            • přípravka - 11.10
            • 1.A - 11.15
            • 1.B - 11.20
            • 1.C - 11.25
            • 2.A - 11.30
            • 2.B - 11.35
            • 2.C - 11.40
            • 3.A - 11.45
            • 3.B - 11.50
            • 3.C - 12.00
            • 4.A - 12.05
            • 4.B - 12.10
            • 4.C - 12.15
            • 5.A - 12.20
            • 5.B - 12.25
            • 5.C - 12.30
            • 6.A - 12.35
            • 6.B - 13.05
            • 6.C - 13.10
            • 7.A - 12:50
            • 7.B - 13.20
            • 7.C - 13.25
            • 8.A - 13.15
            • 8.B - 13.00
            • 8.C - 13.30
            • 9.A - 12:55
            • 9.B - 12.45
            • 9.C - 12.40
          • Cyklistický kurz Holany

          • Již od pondělí 30. 8. 2021 do pátku 3. 9. 2021 proběhne cyklistický kurz v Holanech. Na poslední chvíli se nám uvolnila 2 místa. Pokud máte zájem a chcete si ještě o pár dní prodloužit prázdniny, kontaktujte pana učitele Bartáka - zastupce@7zsmost.cz.

            Cyklistický kurz je určen pro žáky 7. - 9. tříd (po domluvě i nových 6. tříd)

            Termín: 30. 8. - 3. 9. 2021

            Cena: 1900,-Kč

            Cena zahrnuje: ubytování ve velkých chatách v areálu Jachta - Holany, polopenzi, pitný režim, dopravu kol a instruktory. Oběd si budou děti kupovat samy ze svého při zastávkách během cyklovýletů.

            Dopravu tam i zpět zajišťují rodiče sami - v pondělí příjezd dětí do kempu Holany v době od 12 do 14 hodin (lze domluvit individuálně), v pátek odjezd dětí z kempu v době od 13 do 15 hodin.

            Bližší iinformace najdete ve starší Novince.

          • Letní vzdělávací kempy - informace

          • Termín: 23. - 27. 8. 2021

            Nástup dětí: 7.00 - 8.00 v horní družině (u jídelny)

            Vyzvedávání dětí: 14.30 - 15.00 v horní družině

            Program:

            • Po - seznamovací hry, trénink házené
            • Út - lesopark
            • St - lanové centrum
            • Čt - lasergame
            • Pá - muzeum

            Změna programu vyhrazena.

            S sebou: sportovní oblečení a přezůvky

            Součástí je zajištění svačinek, oběda a  pitného režimu.

             

      • Kontakty

        • Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, p.o.
        • reditel@7zsmost.cz
        • zastupce@7zsmost.cz
        • 417 639 397 - sekretariát 417 639 398 - ředitelna 417 639 399 - jídelna
        • ul. J. Arbesa 2454 Most 434 01
        • 7zsmost.edupage.org
        • https://www.facebook.com/ZSJakubaArbesaMost/
    • Fotogalerie

        zatím žádné údaje