• Zápis 2021

• Vážení rodiče, blíží se již termín zápisu a tak jsme pro Vás připravili stránky, kde je shrnuto vše nejdůležitější.

Od 1. dubna je možno vyplnit elektronickou přihlášku, pokud stojíte o online zápisovou schůzku v prostředí Microsoft Teams (proběhne 8. - 9. dubna, termín si sami zaregistrujete).

Od 6. dubna lze vyplnit tuto přihlášku, jestliže o online schůzku neprojevíte zájem.

Pokud nemáte možnost vyplnit eletkronickou přihlášku, zastavte se u nás 8. či 9. dubna od 14.00 do 17.00 a my ji s vámi vyplníme.

Co vše k zápisu potřebujete, jak a jaké dokumenty nám doručit, kde potřebné dokumenty stáhnout aj. naleznete na stránkách k zápisu.

Podívejte se také na stránku, kde Vám Arbík a Pepina představí naši školu či sdělí, co vše byste u zápisu měli umět.

Těšíme se na Vás.

• Rozhýbejme 7. ZŠ - vyhodnocení

• Za účasti mistra republiky ve vrhu koulí Tadeáše Procházky dnes proběhlo vyhodnocení soutěže a vylosování vítězů. Všem moc děkujeme za účast v naší soutěži a výhercům gratulujeme.

Zde jsou výsledky:

1. místo - ZIPLINE Klíny (rodič + dítě) - Isa Vyskočilová, 9.B

2. místo - bowling pro čtyřčlennou rodinu - 2 hodiny - Jáchym Kolář, 3.A

3. místo - bowling pro čtyřčlennou rodinu - 1 hodina - Daniela Finková, 5.C

Výherci si mohou své ceny vyzvednout od úterý 9. března v ředitelně školy.

Rozhovor a losování výherců s Tadeášem Procházkou.