• Nevyhlášené ředitelské volno

• Po zralé úvaze a s přihlédnutím k aktuální epidemiologické situaci na Mostecku jsme se rozhodli na pátek ředitelské volno NEVYHLÁSIT. Výuka proběhne standardně dle rozvrhu.

• Rozšíření povinnosti nosit roušku

• Od pátku 18. září se rozšiřuje u žáků 2. stupně povinnost nosit roušky i na prostory učeben. Výjimkou jsou aktivity při výuce, při nichž nelze ochranné prostředky nosit (tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje).

• Roušky ve společných prostorách školy

• Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci budou roušky povinné uvnitř budov v celé České republice. Dle vyjádření MŠMT se povinnost nosit roušky prozatím netýká učeben samotných, ale jen společných prostor. Žáci musí nosit roušku na chodbách, v šatnách, na WC, v jídelně. Jsou povinni si ji nasadit před vstupem do školy!!!

Proto prosím vybavte své děti rouškou (u družinových dětí raději dvěma rouškami) a sáčkem pro její odkládání (v učebně, v jídelně apod.).

• Informace k třídním schůzkám

• Dnes (čtvrtek 3. 9. 2020) se od 17.00 konají třídní schůzky.

Vzhledem k rostoucímu počtu nakažených prosíme všechny rodiče, aby si na třídní schůzky vzali roušky a u vchodu dezinfikovali ruce.

Bez roušky nebude umožněn vstup do školy!!!

Děkujeme za pochopení.

• Organizace prvního školního týdne

• Středa 2. září

- 1. třídy mají výuku do 9.40