• Hřišťovka s opékáním aneb třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků
        • 18. 5. 2022
        • Termín: 25. 5. 2022 (středa)
          Místo konání: jídelna školy
          Čas: 16.00

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční setkání rodičů, učitelek a vychovatelek, které se vždy koná před prázdninami a nástupem do 1. třídy.

Program:

• Seznámení s rozdělením do tříd a s třídní učitelkou
          • Poskytnut bude seznam pomů
        • Hřišťovka s opékáním aneb třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků: Číst více
        • Anonymizované výsledky zápisu do naší ZŠ
        • 26. 4. 2022
        • V tomto dokumentu naleznete anonymizované výsledky zápisu na naši ZŠ. Je zapotřebí znát registrační číslo, které vám bylo přiděleno v elektronické přihlášce (naleznete i ve svém emailu).

Prosíme rodiče (stačí 1 zákonný zástupce), aby se dostavili od 7.00 do 14.00 (po domluvě i jindy) do školy a podepsali rozhodnutí o přijetí i nepřijetí (rodiče žádající o odklad (přípravnou třídu), kteří mají doloženou zprávu z pedagogicko psychologické poradny a od dětského lékaře, již mohou též přijít podepsat rozhodnutí o odkladu či přijetí do přípravné třídy).

• Anonymizované výsledky zápisu do naší ZŠ: Číst více
        • Zápis do 1. tříd pro školní rok 2022/23
        • 22. 2. 2022
        • Aktualizace!

Už jen dnes (6. 4.) máte možnost si zarezervovat konkrétní čas zápisu!

K zápisu se mohou dostavit i děti mimo obvod školy!

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2022/23 proběhne ve čtvrtek 7. dubna a pátek 8. dubna 2022 vždy od 14.00 do 17.00. K zápisu se dostaví děti narozené od 1. 9. 2015 do 31. 8. 2016 a také děti, jimž bylo u předchozího zápisu plnění povinné školní docházky odloženo.

• Zápis do 1. tříd pro školní rok 2022/23: Číst více
        • Nabídka práce
        • 12. 3. 2022
        • Hledáme nového kolegu/kolegyni na místo učitele M, F a AJ. Zájemci prosím kontaktujte paní ředitelku na emailu: reditel@7zsmost.cz.

• Nabídka práce: Číst více
        • Doučování žáků škol – realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy
        • 27. 2. 2022
        • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo Národní plán doučování, který pomůže zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19. Je primárně určen pro žáky ohrožené školním neúspěchem a v extrémním případě vypadnutím ze vzdělávání. U těchto žáků došlo k vážnému zhoršení výsledků vzdělávání.

• Doučování žáků škol – realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy: Číst více
        • Dílničky pro předškoláky - změna termínu!!!
        • 11. 2. 2022
        • Ve změněném termnínu bude pokračovat další akce z našeho programu Čtvero ročních období na 7. ZŠ. Tentokrát jsou pro předškoláky připraveny dílničky se spoustou zajímavého tvoření.

Těšíme se na vás ve středu 9. března od 16.00.

• Dílničky pro předškoláky - změna termínu!!!: Číst více
        • Adventní online soutěž na "Sedmý"
        • 27. 11. 2021
        • Pečete doma cukroví? Zdobíte stromeček? Sluší vašemu domovu vánoční ozdoby? Tak hledáme právě vás!

Pojďte soutěžit v tom, co vám je milé a blízké. Zapojte celou rodinu, buďte tvůrčí a originální, pochlubte se všem, jak vám jde práce od ruky a inspirujte ostatní.

• Adventní online soutěž na "Sedmý": Číst více
        • Bridge Academy - programování v Minecraftu
        • 18. 11. 2021
        • Online programování v Minecraftu

Online programováním v Minecraftu si ve virtuálním světě kostiček užiješ spoustu zábavy. Kompletně se vyřádí Tvoje fantazie a zároveň se naučíš úžasné věci ze světa počítačů, Minecraftu a programování. Společně postavíme a naprogramujeme ty nejlepší vychytávky, co nám svět Minecraftu nabízí!

• Bridge Academy - programování v Minecraftu: Číst více
        • Čtvero ročních období na 7. ZŠ
        • 10. 10. 2021
        • Zveme všechny předškoláky, šikulky i darebáky, na čtvero ročních období na sedmé, vždy od 16:00 odpoledne. Sraz před budovou školy.

Jelikož je pro Vás připravena soutěž, která bude probíhat během všech setkání, připravte si ve svých mobilních telefonech čtečku QR kódů :-)

Program:

ŠKOLNÍ HRANÍ

- středa 20.10.2021 od 16.00 hod.

• Čtvero ročních období na 7. ZŠ: Číst více
        • Změna bankovního účtu od 1. 11. 2021
        • 8. 10. 2021
        • Z provozních důvodů jsme museli provést změnu účtu školy s účinností od 1. 11. 2021:

• původní účet u ČS (1041438329/0800) je plně funkční do 31. 10. 2021. Do tohoto data nechte tedy veškeré platby plynout na tento účet. Od 1. 11. 2021 je tento účet zrušený. Případné platby se vám tedy budou automa
        • Změna bankovního účtu od 1. 11. 2021: Číst více
        • Problémy s mobilní aplikací
        • 14. 9. 2021
        • Od včerejšího odpoledne se objevují u části uživatelů problémy se spuštěním mobilní aplikace. Dodavatel systému Edupage o problému ví a usilovně pracuje na odstranění.

Na své účty se můžete přihlásit přímo přes webové stránky.

• Problémy s mobilní aplikací: Číst více
    • Partneři