Vítejte na  stránkách třídy 1.A

22.1.

Pololetní vysvědčení budou děti dostávat 31.1. ve sportovní hale. Budou zde házenkářky z Černých andělů + krátký program pro děti. Do haly půjdeme společně s dětmi ze školy, program je  mezi 9 - 10 hodinou. Rodiče jsou též zváni. Kdo by si chtěl dítě odvést hned po programu ,je to možné. S ostatními dětmi se vracíme společně do školy.

19.12.

V úterý  19.12. jedeme na výlet do Prahy. Odjezd od školy v 8 hodin, příjezd přibližně po 16 hodině, upřesním z autobusu, až se budeme vracet. S sebou batůžek se svačinou, raději větší( i tzv. obědovou), dostatek pití, do arény protiskluzové ponožky. Kapesné podle uvážení, děti si budou moci koupit před kinem popcorn, pití apod. Prosím u dětí, u kterých víte, že se jim dělá špatně v autobuse, dejte kinedryl před odjezdem a 1 též s sebou na zpáteční cestu. Cena výletu je 600 Kč ( vstup kino + vstup jump aréna + autobus), vybírám 300 Kč do pondělí ( 300 Kč hradím ze sponzorských peněz).

V úterý máme projekt Čertoviny, chodí čert s Mikulášem a celé dopoledne budou děti plnit úkoly v rámci čj, mat. i ostatních hodin zábavnou formou s čertíkem. Mohou přijít též v převleku čertíků, andílků ...Na vyučování si přinesou pouze penál, pastelky, svačinu. Zároveň moc děkuji všem rodičům za rozmanitost sladostí a dárečků do vánočních punčoch :-)

14.12. zvu všechny rodiče na vánoční besídku od 16 hodin. Budeme se snažit ukázat, co jsme za 3 měsíce ve škole už zvládli.

V úterý 28.11. jdeme do divadla - Mach a Šebestová, vstupné 80 Kč (placeno z třídního fondu+ sponzorských peněz). Kdo má průkazku na autobus, vezměte jí s sebou. Odcházíme v 9 hodin, do školy si děti vezmou pouze svačinu, pití.

9.11.

Od pondělí budeme pracovat se slabikářem. Živou abecedu si mohou děti nechat doma.

24.10.

Soutěž O nejhezčí dýni.

Vyrobenou dýni vyfotťe a pošlete na školní instagram nebo na e-mail sekretariátu.

V úterý 24.10. máme pro prvňáčky taneční tělocvik ( cena akce je 60 Kč - placeno z třídního fondu.)

Od příštího týdne mohou děti již sami chodit ráno do třídy a šatny. Škola se otevírá v 7.40, hlavní vchod.

Roztřídili jsme si sešity a pomůcky do 4 barevných zásobníčků. Žlutý - vše na Čj, zelený na matematiku, červený - prvouka a modrý na angličtinu.

Údaje pro přihlášení a hesla  do Edupage vám p.zástupce zašle na váš e-mail do konce týdne.

20.9.

Nezapomínejte dávat dětem věci na matematiku, když mají půlenou hodinu. Jedná se o matematiku v Aj. P.uč. využívá stejné pracovní sešity + číslice. (  1.skupina jsou žáci v abecedě E-P, 2.skupina R-Ž + Č).

Čtvrtek 28.9. státní svátek.

Pátek 29.9. je ředitelské volno.  Kdo má zájem tento den o družinu, nahlaste mi do pondělí.

Ve čtvrtek 12.10. jedeme na výlet do lesoparku v Chomutově. Odcházíme v 8.00 na tramvaj od školy. S sebou batůžek ,svačinu ,pití,vhodné oblečení,pláštěnku. Kdo má průkazku na tramvaj, vemte s sebou.Zpátky se budeme vracet kolem půl druhé, abychom stihli oběd.(vstupné + cestovné = 118Kč, placeno z třídního fondu).