Vítejte na  stránkách třídy 1.A

- kartičku pojištěnce

- očkovací průkaz

- potvrzení o způsobilosti

Vše do jednoho zásobníčku, nenoste mi to prosím k autobusu, není na to čas to tam vybírat.

Též do stejného termínu v obálce 400 Kč na útratu ( po stokorunách),komu se bude zdát moc, dejte podle vašeho uvážení. Jen pro informaci: 1 kopeček zmrzliny 35 Kč, vstup na pláž do areálu Máchova jezera 30Kč .Dětem budeme společně s p.vychovatelkou dávat peníze po stokoruně, když půjdeme do Doks nebo na vstupy, zbylé peníze si děti přivezou zpět domů. Dejte proto dětem nějakou malou peněženku, kam si ušetřené peníze budou dávat.

Jeden pohled nadepsaný vaší adresou se známkou, napíšeme vám v průběhu pozdrav:).

Pohledy dětí nevybírám, určitě budete psát v průběhu,pohlednici lze poslat i přes počítač. Samozřejmě, když by se někomu zpozdila pošta, koupíme pohled s p.vychovatelkou a dáme za vás:( ale chápejte, že nechci mít u sebe asi tak 200 pohlednic.

S sebou kufr s věcmi,menšího plyšáčka,knížku,malou hračku a přibalte něco na karneval ( piráti ),aktovku, v ní přezůvky, láhev na pití, penál, pastelky,nůžky do penálu,pracovní sešit z M,malý i velký,slabikář + písanku. Nějaký blok na kreslení.Do autobusu batůžek s menší svačinou a pití+igelitový sáček. Kdo ví, že se dítěti dělá špatně, dejte před odjezdem kynedril.

Kdo bere nějaké léky,předáte mi u autobusu společně s dávkováním.

Informace společné máte na stránkách školy, spolu s dokumenty, které si můžete vytisknout. Kdo nemá možnost si vytisknout, napište mi na whattsap, pošlu po dětech vytištěný formulář pro bezinfekčnost.

Případné dotazy pište.

22.1.

Pololetní vysvědčení budou děti dostávat 31.1. ve sportovní hale. Budou zde házenkářky z Černých andělů + krátký program pro děti. Do haly půjdeme společně s dětmi ze školy, program je  mezi 9 - 10 hodinou. Rodiče jsou též zváni. Kdo by si chtěl dítě odvést hned po programu ,je to možné. S ostatními dětmi se vracíme společně do školy.

19.12.

V úterý  19.12. jedeme na výlet do Prahy. Odjezd od školy v 8 hodin, příjezd přibližně po 16 hodině, upřesním z autobusu, až se budeme vracet. S sebou batůžek se svačinou, raději větší( i tzv. obědovou), dostatek pití, do arény protiskluzové ponožky. Kapesné podle uvážení, děti si budou moci koupit před kinem popcorn, pití apod. Prosím u dětí, u kterých víte, že se jim dělá špatně v autobuse, dejte kinedryl před odjezdem a 1 též s sebou na zpáteční cestu. Cena výletu je 600 Kč ( vstup kino + vstup jump aréna + autobus), vybírám 300 Kč do pondělí ( 300 Kč hradím ze sponzorských peněz).

V úterý máme projekt Čertoviny, chodí čert s Mikulášem a celé dopoledne budou děti plnit úkoly v rámci čj, mat. i ostatních hodin zábavnou formou s čertíkem. Mohou přijít též v převleku čertíků, andílků ...Na vyučování si přinesou pouze penál, pastelky, svačinu. Zároveň moc děkuji všem rodičům za rozmanitost sladostí a dárečků do vánočních punčoch :-)

14.12. zvu všechny rodiče na vánoční besídku od 16 hodin. Budeme se snažit ukázat, co jsme za 3 měsíce ve škole už zvládli.

V úterý 28.11. jdeme do divadla - Mach a Šebestová, vstupné 80 Kč (placeno z třídního fondu+ sponzorských peněz). Kdo má průkazku na autobus, vezměte jí s sebou. Odcházíme v 9 hodin, do školy si děti vezmou pouze svačinu, pití.

9.11.

Od pondělí budeme pracovat se slabikářem. Živou abecedu si mohou děti nechat doma.

24.10.

Soutěž O nejhezčí dýni.

Vyrobenou dýni vyfotťe a pošlete na školní instagram nebo na e-mail sekretariátu.

V úterý 24.10. máme pro prvňáčky taneční tělocvik ( cena akce je 60 Kč - placeno z třídního fondu.)

Od příštího týdne mohou děti již sami chodit ráno do třídy a šatny. Škola se otevírá v 7.40, hlavní vchod.

Roztřídili jsme si sešity a pomůcky do 4 barevných zásobníčků. Žlutý - vše na Čj, zelený na matematiku, červený - prvouka a modrý na angličtinu.

Údaje pro přihlášení a hesla  do Edupage vám p.zástupce zašle na váš e-mail do konce týdne.

20.9.

Nezapomínejte dávat dětem věci na matematiku, když mají půlenou hodinu. Jedná se o matematiku v Aj. P.uč. využívá stejné pracovní sešity + číslice. (  1.skupina jsou žáci v abecedě E-P, 2.skupina R-Ž + Č).

Čtvrtek 28.9. státní svátek.

Pátek 29.9. je ředitelské volno.  Kdo má zájem tento den o družinu, nahlaste mi do pondělí.

Ve čtvrtek 12.10. jedeme na výlet do lesoparku v Chomutově. Odcházíme v 8.00 na tramvaj od školy. S sebou batůžek ,svačinu ,pití,vhodné oblečení,pláštěnku. Kdo má průkazku na tramvaj, vemte s sebou.Zpátky se budeme vracet kolem půl druhé, abychom stihli oběd.(vstupné + cestovné = 118Kč, placeno z třídního fondu).