•  VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH

1. B

Odkaz na fotogalerii zde

4.9.

Dobrý den, připomínám, že od pondělí 6.9. se učíme podle rozvrhu - začneme půlenými hodinami. Skupina 1 od osmi hodin, skupina 2  přijde v 8,45 hod. S sebou do aktovky dětem připravte Živou abecedu, penál, bačkory a svačinu. Nezapomeňte na kufřík na Vv a cvičební úbor / kdo ještě nepřinesl /. V pondělí se testujeme / opět v naší třídě /. Přeji pohodový zbytek víkendu, Vaše třídní smiley.

1.9.

Dobrý den, snad jste si dnešní zahájení školního roku užili. Zítra si děti vyzvednu před školou v 7, 45 h. Děti si s sebou berou : aktovku, penál, bačkory a svačinu. Končíme oba dny v 10 hod. Vaše třídní smiley

31.8.

Milé děti, vážení rodiče, těším se na Vás zítra v 8 hodin při slavnostním zahájení školního roku před školou.Vaše třídní.