•                            Vítám vás v novém školním roce ve třídě 2.A.

Bruslení nás čeká v úterý 25.2.

Dnes jsem dětem nedala prac. sešit, ve kterém mají zadání na úkol. Tím pádem ho budou mít až na zítra. Omlouvám sesmiley.

22.1. jdeme do mosteckého divadla na představení Čarovná pastelka, vstupné 60 Kč, vybírám. S sebou učení na 3.,4. hodinu, svačinu, pití. Odcházíme v 8.hodin. Představení začíná v 8.30.

Bruslení v novém roce - 14.1., vše platí, jako minule.smiley

V pátek máme s dětmi vánoční posezení, vyučování končí v 11.40. Přineste si hrneček na čaj, cukroví a penál.

Děti, nezapomeňte přinést malý dáreček pro svého kamaráda. Dáme si je pod stromeček v pátek 20.12.angel

Ve čtvrtek 19.12. odpadají sportovní hry.

V  úterý sraz před školou  7.40. S sebou pití, svačinu, malé kapesné. Odjezd v 7.45 od Krokodýla.Vrátíme se na oběd, kolem 13.hodny.

Každé pondělí je doučování od 12 hod.- 12.45. Kdo má zájem nebo nějaké nejasnosti v učení má možnost přijít. Jen mi to vždy nahlásit předem.😊

Chtěla bych poděkovat rodičům za velké množství dobrůtek.Vše se do jedné nadílky nevešlo, děti je najdou též v adventním kalendáři a v drobnostech na vánoce. Děkuji .

Ve čtvrtek 5.12. nás čeká ve třídě projekt Čertoviny, do školy si přineste penál, věci na angličtinu.devilwink.

Kdo ještě nezaplatil divadlo, přineste 110 Kč. Již 10.12. jedeme na Spejbla a Hurvínka.

Také nezapomeňte ponožku pro Mikuláše, třeba se u nás zastaví.devil

Zveme všechny rodiče a děti na vánoční dílny. V sobotu 30.12. od 10 hodin.

Bruslení bude pouze 1 krát za 3 týdny, tzn. jdeme bruslit až 3.12. Nezapomeňte si s sebou do školy vzít věci na Čj a M + 15 Kč na vstupné.smiley

Dne 20.11. se koná třídni schůzka od 17.hodin. Všichni rodiče jsou srdečně zváni.

Na Pč v pátek přinést klubíčko vlny.

Ve středu přijďte do tělocvičny na Halloween. Od 17.hodin, masky jsou vítány.

10.12. nás čeká představení v Praze v divadle Spejbla a Hurvínka.

Od listopadu začneme chodit v úterý na bruslení. Termín ještě upřesním.

12.11. první bruslení, budeme chodit 1 krát za 14 dní.

S sebou Čj, M ,penál, svačinu, pití, Věci na bruslení, 15,-Kč na

vstupné. Odcházíme v 8.20 ze školy.

Úterý a středa 29.,30.10. jsou podzimní prázdniny.smiley

V pátek jdeme do knihovny na " Pasování na čtenáře ". Do školy jen penál, svačinu, pití, přezůvky

Na VV přinést 1 fotografii z rodiny, kterou můžeme použít a nevracet, může být i okopírovaná. Do příštího týdne.

Potvrzení pro VZP ohledně ŠvP škola hromadně nevydává,je to zrušené.

Ve čtvrtek 5.9. začínají sportovní hry od 11.45 -13.30. Děti si vezmou cvičební úbor ze školy.

Začínáme 9.9.2019.

10.9. se sejdeme na třídní schůzce v 17. hodin.

17.9. odjíždíme do ŠvP.