• VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TŘÍDY 4.B, třídní učitelka Mgr. Miroslava Zieglerová

9.9.

Roušky ve společných prostorách školy

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci budou roušky povinné uvnitř budov v celé České republice. Dle vyjádření MŠMT se povinnost nosit roušky prozatím netýká učeben samotných, ale jen společných prostor. Žáci musí nosit roušku na chodbách, v šatnách, na WC, v jídelně. Jsou povinni si ji nasadit před vstupem do školy!!!

Proto prosím vybavte své děti rouškou (u družinových dětí raději dvěma rouškami) a sáčkem pro její odkládání (v učebně, v jídelně apod.).

Děkujeme za pochopení.

_____________________________________________________________________________________________________

7.9.

Každou středu po dobu PLAVÁNÍ budou děti nosit do školy penál, ŽK a věci na AJ a Vlastivědu. Dále samozřejmě věci na plavání. V úterý dostanou děti dva úkoly (jeden z M a jeden z ČJ) a ve středu jim ho nedám, pak zase až ve ČT.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

• Sejdeme se v úterý 1.9. v 9.h. na školním hřišti. Děti si odvedu do třídy, kde budou asi 20 minut. Kdo nebude mít před školou doprovod, musí mít lísteček, že může jít sám. Ostatní odvedu do družiny. Družina bude fungovat normálně až do odpoledních hodin.
      • Obědy budou od středy 2.9. (V úterý mají oběd jen děti, které půjdou do družiny, je však nutné to nahlásit v jídelně.)
      • Ve středu 2.9. končí vyučování v 11.40 (ještě se učit nebudeme). Děti si přinesou jen penál, přezůvky, svačinu a pití. Dále pak průhledné obaly na sešity a také nějaký batoh nebo aktovku, rozdám jim učebnice.
      • Od čtvrtka 3.9. se budeme učit podle rozvrhu.
      • Ve čtvrtek 3.9. se koná třídní schůzka (17,00 v naší třídě), budu velmi ráda za Vaši účast.

Přeji hezký zbytek posledního prázdninového týdne a už se na Vás moc těším!!! Vaše třídní Mirka Z.