VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TŘÍDY

2. A

ODKAZ NA FOTOGALERII ZDE

Dobrý den, milí rodiče,

dnešní den se nám všem velmi povedl. Trénujeme orientaci v

prostoru, /vlevo, vpravo, vzadu..../ a "čtení" sloupečků, řádků.

V matematice máme "prstovou kalkulačku" a počítali jsme do čtyř.

Kamarádi dnes dostali 1. DÚ a to z matematiky. Mají ho označený zelenou hvězdičkou.

Určitě najdete.

Děkuji za vše, co po dětech posíláte.

Dnes jsem si nechala Žákovské knížky, abych do nich zapsala vybrané finance a zkontrolovala vaše doplněná data.

Prosím o kontrolu penálů.

Některé děti dostaly slíbené přihlášky na sportovní hry, najdete je v aktovce.

Stále vybírám 50 Kč na koncert P. Nováka / 21. 9. v TV školy/ a 150 Kč na sportovní hry.

Zítra, až se otevře škola, půjdou děti do třídy samy, budu procházet chodbou, určitě vše zvládnou.

Děkuji za spolupráci, třídní

____________________________________________________________________________________

Dobrý den, milí rodiče,

dnešní první školní den se opravdu povedl a určitě  jste si jeho zahájení užili.

Zítra 2. 9. si převezmu děti  v 7, 40 hodin před školou, nejdříve proběhne testování dětí.

Děti si vezmou do školy  aktovku, penál, bačkory a svačinu.

Vyučování končí  v 10 hodin. Děti Vám předám osobně před školou.

Od 17 hodin proběhne v naší třídě třídní schůzka, je velice důležitá.

Děkuji za spolupráci Vaše třídní smiley