• Milí rodiče, milé děti,

vítejte na stránkách přípravné třídy,kterou vás bude provázet Martina Ceeová (tř. učitelka)

kontakt: martina.ceeova@7zsmost.cz

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

7:45 příchod do školy                                V případě nepřítomnosti dítěte ve škole, prosím, své dítě včas omluvte.

8:00 začátek vyučování                             Děti si do školy nosí přezůvky,batůžek, desky, penál, svačinu, pití, notýsek.

11:30 konec vyučování                              Tužkové lepidlo nosí u sebe, kontrolujte jeho stav, máme velkou spotřebu.

Kontrolujte obsah a stav penálu. Ať mají děti tužky a pastelky ořezané.

Hodnocení do notýsku

sova - výr- skvělá práce

vodník - něco mi nešlo, ale snažil jsem se

baba - nepracuje