• Krásné, pohodové a šťastné vánoční svátky

• Vážení rodiče, milí žáci,

po dalším náročném roce vám všem přejeme krásné, pohodové a šťastné vánoční svátky a do nového roku 2022 spoustu štěstí, zdraví a lásky.

Kolektiv zaměstnanců sedmé základní školy

• Z důvodu prokázaného výskytu onemocnění COVID-19:

• ve třídě 5.C byla této třídě přikázána karanténa do 21. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde.
            • ve třídě 9.A byla této třídě přikázána karanténa do 21. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde.

Podmínkou pro návrat v těchto termínech je negativní PCR test. Bez tohoto PCR testu trvá karanténa 14 dní.

• Z důvodu prokázaného výskytu onemocnění COVID-19:

• ve třídě 6.A byla této třídě přikázána karanténa do 13. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde.
            • ve třídě 7.B byla této třídě přikázána karanténa do 16. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde..

• Vánoční kouzelná stezka - akce pro předškoláky

• Milé děti, milí rodiče budoucích školáků, zveme Vás na vánoční kouzelnou stezku plnou zábavných aktivit a úkolů. Uskuteční se ve středu 15. 12. 2021 od 16.00 (sraz je před hlavním vchodem školy).

Vzhledem k současné situaci bude tato akce probíhat ve venkovních prostorách školy. Akce nahrazuje „Vánoční cinkání“, které každoročně probíhalo v tělocvičně školy.

S sebou budete potřebovat pouze dobrou náladu a teplé oblečení.

• Z důvodu prokázaného výskytu onemocnění COVID-19:

• ve třídě 3.B byla této třídě přikázána karanténa do 8. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde.
            • ve třídě 7.C byla této třídě přikázána karanténa do 8. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde.
            • ve třídě 9.B a 9.C  byla této třídě přikázána karanténa do 10. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde.

• Rozhodnutí KHS Ústeckého kraje

• Z důvodu prokázaného výskytu onemocnění COVID-19 ve třídě 8.A byla této třídě přikázána karanténa do 7. 12. 2021 včetně. Oficiální rozhodnutí k prohlédnutí zde.

Prosíme, poučte znovu své děti, aby ve škole dodržovaly přikázaná hygienická opatření (desinfekce rukou, nošení roušek na chodbách školy a v dalších společných prostorech).